Hej, miło Cie tu widzieć - witaj i czuj się Feel Free!

Agata Feel Free Traveler

Feel Free powstało, jak sama nazwa wskazuje z chęci bycia wolnym! Po latach pracy w biznesie, marketingu – wszelkiej maści agencjach reklamowych, public relations, korporacjach i mediach przyszedł czas na realizację marzeń!

Z pasji i marzeń powstał Feel Free Traveler, czyli blog podróżniczy o Izraelu z przymrużeniem oka i nie tylko! Pasja stała się też pracą – ale jak powiedział ktoś mądry  -jeżeli robisz to co lubisz, nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia!

Dowiedz się o mnie więcej: “Rzuciła pracę w korpo i została przewodnikiem po Izraelu.”

 

Zapraszamy na Bliski Wschód do magicznego Izraela i nie tylko…- do wielokulturowej mieszanki wybuchowej!

Gdzie wschód spotyka się z zachodem, gdzie tydzień zaczyna się w niedzielę, a dzień zaczyna się zachodem, a nie wschodem słońca! Zapraszamy do kraju kontrastów i paradoksów!

Feel Free Traveler to miejsce dla wszystkich, którzy planują, byli lub marzą o podróży na Bliski Wschód! To podróż nie tylko do miejsc, ale także podróż do źródeł trzech największych religii monoteistycznych świata, gdzie przeplatają się barwy, smaki i dźwięki szofaru ze śpiewem muezina, rabina i księdza. Do miejsc gdzie Jezus pozostawił swój ślad – a jego ślad – odcisnął się na całej cywilizacji świata.

To podróż do źródeł judaizmu, kabały, egzotycznej kultury tak dalekiej i tak bliskiej, podróż do świata ortodoksów, chasydów – micwot, synagog i spotkań z mezuzą!

Podróż na luzie z przymrużeniem oka, ale ze szczyptą nieszablonowej dawki wiedzy! Podróż wielokulturowa – również bez wychodzenia z domu!

CZUJ SIĘ FEEL FREE I WYRUSZ Z NAMI W TĘ PODRÓŻ! ZAPRASZAMY! ZAGLĄDAJ DO NAS CZĘŚCIEJ!

Prosto z Ziemi nie "zawsze Świętej" nadają dla nas:

Józio z Wałbrzycha

Józio z Wałbrzycha

Przewodnik - Izrael

Najlepszy przewodnik po Izraelu - właściwie drugi - bo pierwszy umarł 🙂

Dorota Eilat

Dorota

Przewodnik - Eilat

Polka z krwi i kości - na co dzień buszuje po Eilacie, gdzie mieszka od ...powiedzmy ładnych paru lat 🙂

Amina

Przewodnik - Jordania

Jordanka z domieszką, a właściwie wulkanem polskiej krwi! 🙂

Mówią o nas: